Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Pszczółki i Żabki w Figlolandii

21 kwietnia  dwie najmłodsze grupy  pojechały do FIGLOLANDII w Żorach. W bezpiecznej i miłej atmosferze pod  okiem opiekunów przedszkolaki z grupy „Pszczółki” i „Żabki”  korzystały  z zapewnionych im  atrakcji. Na zjeżdżalniach , bujakach, w basenach z kolorowymi piłkami, na trampolinach czy w labiryntach dzieci zaspokajały swoje ruchowe potrzeby, były bardzo wesołe, spontaniczne i kreatywne. Aby się zrelaksować mogły pojeździć samochodzikami, porysować lub pooglądać książki ale najlepiej było przytulić się do dużego misia. Energii i radości było wiele, a potem dla ochłody smaczne soczki. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i zapowiedziały, że z rodzicami też chętnie odwiedzą Figlolandię.