Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza

19 marca mieliśmy okazję poznać historię  pt. „Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza” we wspaniałym wykonaniu Teatru KIKIMORA. Ciekawa opowieść , wybrane wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy wciągnęły nas w przeżywanie ciekawych przygód głównego bohatera.

Jarek M. z „Żabek” miał też wielkie zadanie do wykonania, a mianowicie musiał doręczyć list panu Maluśkiewiczowi- udało mu się to znakomicie.

 A Kubuś G. kiedy poszukiwano bohatera o tym samym imieniu wołając!...Kubusiu, Kubusiu gdzie jesteś, Kubusiu, pokaż się…. wstał i odpowiedział…” tutaj jestem podchodząc do aktorów. Takie miłe chwile, spontaniczne reakcje przedszkolaczków stworzyły przyjemny nastrój. Bardzo się podobało, dziękujemy.