Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Flesz muzyczny

W wyznaczony piątek każdego miesiąca spotykamy się z Gamą i muzykami Filharmonii Śląskiej. Za każdym razem poznajemy nowego kompozytora, jego  wybrane utwory oraz instrument, na którym grał. Chcecie to wierzcie lub nie ale w styczniu poznaliśmy Jana Straussa i klarnet, w lutym Edwarda Griega  a dzisiaj 13 marca na jazzowo Piosenki z filmów dla dzieci. Zawsze bardzo chętnie uczestniczymy w tych spotkaniach i wykonawców nagradzamy gromkimi brawami. Pokolorowanie ilustracji, na której jest podobizna omawianego muzyka sprawia nam wiele radości. W kwietniu czekamy na spotkanie z gitarą. Dziękujemy i do zobaczenia.