Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Ozdoby świąteczne

Dzięki Radzie Rodziców naszego przedszkola pozyskujemy fundusze na nowe zabawki, pomoce dydaktyczne  oraz  sprzęt sportowy. Tradycją naszej placówki jest organizowanie przez rodziców kiermaszów świątecznych. Nie inaczej jest w tym roku. Kolorowe i misternie wykonane kartki świąteczne, aromatyczne pierniczki i maślane ciasteczka, stroiki, koszyczki oraz inne wspaniałe dekoracje można było kupić  na kiermaszu bożonarodzeniowym i wielkanocnym. A że pomysły na dekoracje były wspaniałe toteż chętnie zostały zakupione wszystkie proponowane  rzeczy. Dochód przeznaczyliśmy na zakup nowych zabawek do kącików tematycznych w grupach.  W czasie zorganizowanego  na balu przebierańców bufetu, w którym znalazły się przepyszne ciasta i ciasteczka upieczone przez chętne mamy naszych przedszkolaków dochód przeznaczono na zabawki i puzzle. Dziękujemy Wam.

Proponuję galerię zdjęć – czyż to nie jest piękne?