Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

998 o strażaków proszę

I rzeczywiście w środę 11 marca na zaproszenie pani Joasi z Motylków gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Małej Strażnicy z Katowic – Szopienic. Jesienią mieliśmy okazję  zwiedzać Małą Strażnicę i poznać ciężką ale jakże potrzebną pracę strażaków, a dzisiaj przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa związane z ogniem. Z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy opowiadania strażaków, zadawaliśmy wiele pytań, mogliśmy przymierzyć hełm strażacki i „ugasić” pożar rozciągając dłuuuuuugi wąż. Każdy przedszkolak mógł zostać w tym dniu strażakiem bo wiadomości i umiejętności szybkiego reagowania posiedli wszyscy. Bardzo nam się podobało i serdecznie dziękujemy.