Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Bal Przebierańców 2015

„W naszym przedszkolu wspaniały bal, radośnie tańczy pięćdziesiąt par…”

30 stycznia w sali MOK w Jaśkowicach odbył się długo oczekiwany BAL PRZEBIERAŃCÓW. Do wspólnych zabaw zachęcał nas zespół „Baba z chopym”. Trudno było rozpoznać nasze przedszkolaki nie mówiąc o rodzicach, którym pomysłów na wspaniałe stroje nie brakowało. W sali pełnej księżniczek, indian, piratów, diabełków, aniołów czy rycerzy wszyscy dobrze się bawili. Gdyby trzeba było pomocy to pani doktor Klaudia Sz. była na miejscu. Po kątach ustawili się ochroniarze a kominiarz wszystkim przynosił szczęście. Przybyły do nas postaci z wielu krain nawet maharadża  - Janek D. zaszczycił nas swoją obecnością.  W postaci „Wiosny” wszystkich zebranych powitała pani dyrektor życząc miłej zabawy. W bufecie panie z Rady Rodziców serwowały kawę, herbatę i pyszne ciasta upieczone przez mamy naszych przedszkolaków. Wszystkim dopisały humory a radości z wspólnych zabaw było wiele. Chcemy podziękować wszystkim rodzicom za tak mile spędzony czas i tak wspaniałe pomysły strojów dla siebie i dzieciaków. Wielkie podziękowanie dla rady rodziców za przygotowanie bufetu. Dziękujemy zespołowi muzycznemu, który prowadził i rozweselał nasz pobyt na balu. Zobaczcie galerię.