Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Jasełka w Kościele na Górce

Wieloletnią tradycją naszego przedszkola jest wystawianie Jasełek w Kościele  Św. Wawrzyńca w Orzeszu na Górce. Tak też było w tym roku, gdyż 18 stycznia 2015 r. dzieci pięcio i sześcioletnie z grupy Biedronki i Motyle wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. Przybyli goście obejrzeli pięknie przygotowane przedstawienie o historii narodzenia Pana. Liczny chór aniołów wyśpiewał najładniejsze kolędy polskie i pastorałki. Każdy  przedszkolak wspaniale sprawdził się jako aktor. Panie Joasie i pani Ola były bardzo dumne i szczęśliwe.

BRAWO DZIECIAKI!