Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Ludzie zejdźcie z drogi bo listonosz jedzie...

„Ludzie zejdźcie z drogi bo listonosz jedzie...."

13 listopada przyszła do nas pani Ewa, która jest pracownikiem Poczty Polskiej.
W bardzo ciekawy i obrazowy sposób nasz gość opowiadał o wędrówce listu jednocześnie rozdając dzieciom koperty, kartki i znaczki. Wielki pocztowy worek był pusty, ale na pewno niedługo się zapełni listami dzieci adresowanymi do świętego Mikołaja. Przedszkolaczki z zaciekawieniem słuchały i wiele z nich kiedy dorośnie chciałoby zostać pocztowcem. Było bardzo przyjemnie. Dziękujemy.