Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Idziemy pasami na drugą stronę...

„Idziemy pasami na drugą stronę
wtedy, gdy świeci światło z i e l o n e...."

12 listopada odwiedził nas pan policjant i Hektor. Spotkanie z naszymi gośćmi przebiegało w dwóch salach. Najpierw spotkały się z policjantem i Hektorem Pszczółki i Żabki, a potem Biedronki i Motylki. Pan policjant opowiadał o bezpieczeństwie na drodze. Razem z dziećmi tworzył opowieści ruchowe utrwalające sposób zachowania się na drodze. Przypomniał o zapinaniu pasów w samochodzie, o odblaskach, o przewożeniu dzieci w fotelikach, o światłach drogowych i zebrze. Dobrze, że spotkaliśmy się z Hektorem i policjantem, znowu więcej mamy wiadomości. Dziękujemy. Zobacz galerię.