Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Nikola w naszym przedszkolu

Na zaproszenie wystosowane przez panie Monikę i Magdę 7 listopada odwiedziła nasze przedszkole NIKOLA . Spotkała się z wszystkimi przedszkolakami w Pszczółkach, a potem każda grupa zapraszała Ją do siebie. Wszystkie dzieci przyjęły Nikolę bardzo serdecznie.
Mama Nikoli opowiadała o nauce w szkole, pokazywała zeszyty i książki. Opowiadała jak bardzo wartościowe jest zbieranie dla niej nakrętek po wodzie i napojach. Dzięki temu dla Nikoli jest możliwa rehabilitacja i turnusy zdrowotno-rehabilitacyjne w wyspecjalizowanych ośrodkach.
Nikolę znają już nasze starsze przedszkolaki bo w przeciągu kilku lat odwiedziła nas już trzeci raz.
Widzimy postępy w funkcjonowaniu dziewczynki a to dzięki WAM DRODZY RODZICE.
Prosimy o nakrętki bo cel jest szczytny.
Za wszystkie dotychczas przyniesione nakrętki w imieniu Nikoli bardzo serdecznie dziękujemy.

Zobaczcie galerię.