Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Wizyta w Małej Strażnicy

29 oraz 30 października nasze przedszkolaczki pojechały do Małej Strażnicy w Katowicach – Szopienicach. Najpierw pojechały starsze grupy i po powrocie opowiadały o ciekawym filmie, wozach strażackich, łodzi strażackiej, wężach, gaśnicach. My, młodsze przedszkolaki też chcieliśmy to zobaczyć. Pojechaliśmy. Obejrzeliśmy ciekawy film o pracy strażaków i wierzymy teraz starszakom, jak mówiły, że też mogły wezwać straż wybierając numer 998 lub 112. Zobaczyliśmy samochody i wozy a także sprzęt gaśniczy. Mogliśmy ubrać mundury i strażackie hełmy. Bardzo nam się podobało i dlatego teraz wiemy dlaczego pełne wrażeń wróciły dzień wcześniej starszaki. Dziękujemy, wiele się nauczyliśmy. Zobaczcie galerię.