Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Leśnik w przedszkolu

W poniedziałek 27 października w naszym przedszkolu był gościem leśnik. Najpierw spotkał się z młodszymi dziećmi a potem zawitał do grup starszych. W ciekawy sposób opowiadał o swojej pracy. Zobaczyliśmy sprzęt oraz narzędzia leśnicze służące np. do mierzenia długości ściętych drzew i sprawdzania średnicy pnia. Zapoznaliśmy się z mapą obszarów leśnych, którymi się nasz gość opiekuje. Wiemy jak zachowywać się w lesie a ten kto lasu nie szanuje może nawet dostać mandat. My jednak jesteśmy przyjaciółmi lasu, znamy jego dobrodziejstwa. Wiele z nas chciałoby w przyszłości zostać leśnikiem. Czapka już nam pasuje! Dziękujemy bardzo. Zobaczcie galerię.