Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Różańce na katechezie

Na ostatnią katechezę starszaki i średniaki przyniosły różańce. Siostra Damaris miała twardy orzech do zgryzienia gdyż wszystkie były przepiękne. Rodzice wraz z dziećmi wykazali się wielką pomysłowością i oryginalnością. Przyniesione różańce wykonane były zarówno z materiałów przyrodniczych – kasztany, żołędzie, patyczki jak również z artykułów spożywczych jak makaron, chrupki czy marcepan ale były też wytwory z artykułów papierniczych. Wszystkie wspaniałe prace znalazły swoje miejsce w naszej przedszkolnej galerii. Jest na co popatrzeć – WSPANIALE!