Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Dzień Edukacji Narodowej w „Orzeszkowych Brzdącach”

Jest już tradycją fakt, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej starsze grupy przygotowują występ dla wszystkich pracowników naszego przedszkola. Nie inaczej było w tym roku. Motylki i Biedronki przedstawiły wesoły program artystyczny z wierszami i piosenkami. Potem były upominki w postaci pięknych róż i wszyscy zaśpiewali ochoczo 100 lat. Wychowawczynie obu grup – panie Joasie nie kryły zadowolenia a wszyscy goście gromko oklaskiwali małych aktorów. Podobało się. Zobaczcie galerię. Dziękujemy.