Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

"Orzeszek" M. Kownackiej w przedszkolu

„Orzeszek”- utwór M. Kownackiej przedstawiony dla naszych przedszkolaków opowiada o chłopcu znalezionym w orzechowej skorupce. Fabuła ma wychowawcze przesłanie. Opowiada o tym, jak Orzeszek, choć mały, odkrył zamiary złego Kłusownika. Chłopczyk wyzwolił z pułapek wiele ptaków i zwierząt. Pokonał niedobrego Kłusownika zmuszając go do przyrzeczenia, że już nigdy nie uczy¬ni krzywdy żadnemu leśnemu stworzeniu. Dzieci z zapartym tchem śledziły ciekawe przygody Orzeszka. Potem mogły z bliska obejrzeć kukiełki. Z głównymi postaciami zrobiły sobie zdjęcia – zobaczcie.