Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Spotkanie z pszczelarzem

W Środę 12 kwietnia nasze przedszkole odwiedził pan Aleksander Rębacz z Pasieki Boża Iskierka. Pan Aleksander przyjechał do nas ze swoimi pszczołami, które znajdowały się w specjalnym ulu (mogliśmy je wszyscy oglądać). Opowiedział nam jak powstaje miód, jak opiekować się pszczołami i pokazywał różne przedmioty potrzebne w swojej pracy. Na koniec każdy przedszkolak dostał słoiczek miodu, mieszadełko i certyfikat a także elementy do wykonania świeczki. Spotkanie bardzo nam się podobało i serdecznie panu Aleksandrowi dziękujemy.