Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Bal przebierańców 2017

Na początku lutego odbył się nasz coroczny bal przebierańców. Tradycją stało się, że bal ten jest urządzany w Sali Widowiskowej w Jaśkowicach. Licznie zgromadzone dzieci wraz ze swoimi rodzicami, babciami, ciociami, znajomymi rozpoczęli zabawę. Wszyscy byli pięknie przebrani, nawet niektórzy rodzice. Doskonale bawiła nas nasza animatorka Ciocia Asia. Można się było także posilić w bufecie, który zorganizowała Rada Rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, wspaniałą zabawę, Radzie Rodziców za zorganizowanie bufetu i pomoc w przygotowaniu tego balu, a szczególnie dziękujemy wszystkim mamom, które upiekły tak pyszne ciasta. Należy również wspomnieć, że jak co roku odwiedziła nas Nikola z mamą i wspaniale się bawiła. Zapraszamy znowu za rok.