Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Festyn Rodzinny

W czerwcu w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Pogoda dopisała i frekwencja również. Przez cały czas bawił nas zespół Dynamic oprócz tego można było kupić fanty, skorzystać z naszego bufetu, a także zjeść pyszne kiełbaski z grilla i chleb ze smalcem. Dzieci mogły wziąć udział w torze przeszkód, który przygotowała ochotnicza Straż Pożarna z Jaśkowic, a także poskakać na zamku dmuchanym, trampolinie, pojeździć autkami oraz pomalować sobie buzie. Na koniec Jaśkowicka straż zorganizowała kurtynę wodną i cali mokrzy ale zadowoleni wróciliśmy do domów. Zapraszamy znowu za rok. Dziękujemy zespołowi Dynamic, Radzie Rodziców, OSP z Jaśkowic, państwu Monice i Michałowi Nowak za pieczenie kiełbasek, sponsorom oraz wszystkim za przybycie i dobrą zabawę.