Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Festiwal Tańca i Piosenki Przedszkolnej

Już po raz czwarty nasze przedszkole, razem z Przedszkolem "Tęczowy Promyk" z Zawady, było organizatorem Festiwalu Tańca i Piosenki Przedszkolnej. W tym roku nasz festiwal był zatytułowany " Świat bajki i tańca w piosence". Reprezentanci wszystkich orzeskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych spotkali się 12 maja w Sali Widowiskowej w Jaśkowicach. Nasze przedszkole reprezentowały Żabki, które zatańczyły "Smerfny rap" i zaśpiewały piosenkę "My lubimy bajki". Wszystkie przedszkolaki biorące udział w festiwalu pięknie wystąpiły w kolorowych strojach, a w nagrodę otrzymały dyplom oraz puzzle i grę. Brawo dla wspaniale występujących dzieci a szczególnie dla naszych fantastycznych Żabek. Na festiwal zapraszamy znowu za rok.