Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Wycieczka do piekarni

W czwartek dzieci z grupy "Pszczółki" i "Żabki" odwiedziły Piekarnię "Ewa" w Zazdrości. Przedszkolaki obserwowały jak piekarze robią chleb, bułki i rogale. Mogły zobaczyć wszystkie sprzęty potrzebne piekarzom w ich ciężkiej pracy, a szczególnie podobał im się ogromny piec i bardzo długa łopata, którą wkłada się i wyjmuje pieczywo. Potem dzieci mogły same ulepić swoje wymyślone kształty z ciasta a piekarze je upiekli. Zabawa była super a na koniec wszyscy wyglądali jakby pracowali w piekarni. Bardzo dziękujemy p. Katarzynie Murzyn, która zorganizowała to spotkanie oraz wszystkim pracownikom Piekarni "Ewa" za przybliżenie nam trudnej pracy piekarza oraz miłe przyjęcie. Dziękujemy.