Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Bal przebierańców

22 stycznia już po raz czwarty nasze przedszkolaki wraz z rodzicami, rodzeństwem, babciami, dziadkami, ciociami bawiły się na Rodzinnym Balu Przebierańców w Sali Widowiskowej w Jaśkowicach. Tańcom, śmiechom i radości nie było końca bo bawiła nas wspaniała grupa Dynamik. Oprócz doskonałej zabawy zadbały o nas mamy z Rady Rodziców, które upiekły pyszne ciasta i serwowały kawę. Gościem specjalnym była Nicola z mamą. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za współorganizację balu oraz mamom za upieczenie ciast i Radzie Rodziców za zorganizowanie bufetu. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny bal za rok.