Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

Spotkanie z leśniczym

We wtorek 20 października do naszego przedszkola przyszedł pan leśniczy- Arkadiusz Bryja. Opowiedział nam o swojej pracy. Przypomniał jak należy zachować się w lesie. Pan Arek pokazał nam różne ciekawe rekwizyty którymi posługuje się w swojej pracy, wytłumaczył jak mierzy się drzewa i które drzewa trzeba ściąć aby zasadzić nowe. Pan leśniczy zaprezentował nam też swój mundur a my mogliśmy mu zadać wiele pytań. Wszystkie przedszkolaki obiecały panu Arkowi że zawsze będą szanować las i będą pamiętać o tym że w lesie są gośćmi.