Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

"O co temu panu chodzi?"

W środę 30 września przyjechał do naszego przedszkola Teatr Lalek "Ciastuś" z Zabrza z przedstawieniem pt. "O co temu panu chodzi?". Bohaterami przedstawienia byli miś Mateusz i zajączek Franek, którzy nie słuchali mamy i poszli z nieznajomą osobą. Pomogła im myszka Matylda, która powiadomiła rodziców, a oni Policję. W poszukiwaniach pomagały też przedszkolaki. Przy okazji tego przedstawienia przypomnieliśmy sobie jak poruszać się po drodze oraz numery telefonów alarmowych. Bardzo nam się podobało i na pewno będziemy pamiętać, że nie możemy nigdy odchodzić z nieznajomymi.