Aktualności

Jadłospis

Jadłospis 04 - 08 czerwiec 2018r

Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy

Więcej...

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

Od 1 września 2017r. nasze przedszkole pracuje w godzinach od 5.30 do 16.30.

Plan katechezy

Więcej…

„Cicho wszędzie, głucho wszędzie

co to będzie, co to będzie?

Dzisiaj dzień Wigilii- piękny to czas

a tu taki zaspany i zimowy czas.”

 W ciemnym, gęstym, zasypanym śniegiem lesie Wiewiórka spotyka zmarznięte Zajączki i rozbudzone Misie.  Postanawiają w ten wigilijny czas odmienić ten zaspany las. Idą do  domu Skrzata Orzeszka i................

Tak zaczyna się inscenizacja „ Szukamy Wigilijnej Choinki”, której autorkami są nauczycielki naszego przedszkola. Na spektakl 18.12.2013 r. przybyły władze naszego miasta i zaproszeni goście. W następnych dniach przedstawienie mogli podziwiać rodzice naszych przedszkolaków. Przepiękna scenografia wprowadzała widzów w świąteczny czas magii. Przedszkolaczki ze znaną sobie spontanicznością pięknie odtworzyły swoje role. Gromkie oklaski sprawiły małym aktorom wiele radości.